Odwiedź Pierogarnię w Zgierzu

Nasza Pierogarnia, dawniej Zajazd u Przemka, znajduje się w Zgierzu (okolice Łodzi), około 4 km od zjazdu z autostrady A2. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu lasu zgierskiego oraz kompleksu wypoczynkowego „Malinka”, gdzie zimą znajduje się stok narciarski, a latem do dyspozycji odwiedzających ośrodek jest kąpielisko oraz staw do sportów wodnych. 

Oferujemy najsmaczniejsze obiady domowe w Zgierzu. W naszym menu znajdują się śniadania, obiady oraz ręcznie wyrabiane pierogi (z wody, z patelni lub zasmażane). Wszystko świeże, domowe i bez konserwantów. Część jadłospisu zmienia się w zależności od pory roku, ponieważ staramy wykorzystywać jak najwięcej produktów lokalnych, sezonowych. Obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do wypróbowania naszych, domowych specjałów.

W naszym menu znajdują się:

Zupy

Zawsze świeże, sezonowe zupy, przyrządzone według tradycyjnych polskich przepisów. Domowo - tak jak lubisz!

Obiady

Zjesz u nas dania głównie kuchni polskiej. Najpopularniejsze potrawy to m.in.: pierogi, kopytka, kluski, kotlet schabowy, placek po zbójnicku.

Pierogi

W swojej ofercie mamy pierogi wytrawne, wegetariańskie i na słodko. Wszystkie ręcznie robione, pozbawione substancji polepszających.

Nasze obiady są domowe i