Na branży gastronomicznej znamy się jak nikt. Od ponad 10 lat działamy w branży gastronomicznej. Dawniej byliśmy znani jako Zajazd u Przemka, gdzie organizowaliśmy imprezy okolicznościowe. Z biegiem lat postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o trzy sale weselne, przekształcając firmę w Hotel Diament wraz z restauracją. Dzięki temu możemy zapewnić naszym gościom kompleksową usługę wraz z noclegiem.

Tym co wyróżnia naszą Restaurację – Pierogarnię w Zgierzu jest to, że przygotowujemy wszystkie dania własnoręcznie, według tradycyjnej receptury. Nasze pierogi charakteryzują się delikatnym ciastem, domowym nadzieniem, a w przypadku pierogów z owocami, całymi ich kawałkami sezonowych przysmaków. Nasza oferta dedykowana jest głównie hurtownikom, sklepom oraz punktom gastronomicznym, jednak dla klientów istnieje również możliwość spróbowania naszych dań na miejscu. Cena pierogów w hurcie zależy od ilości oraz rodzaju zamówienia. W celu ustalenia cennika zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji, hotelu oraz przyjęć okolicznościowych.

Bogactwo smaku

Nasze menu jest bardzo różnorodne. Oferujemy dania kuchni polskiej, wykonane wg tradycyjnych receptur.

Lokalizacja

Pierogarnia mieści się w Zgierzu na trasie Zgierz-Kutno, w odległości 4 km od zjazdu z autostrady A2.

Hurt / Detal

Oferujemy sklepom, punktom gastronomicznym oraz klientom indywidualnym przepyszne, domowe wyroby. Cena pierogów domowych w hurcie zależy od ilości. Zapraszamy do kontaktu.

Naturalne wyroby

Wszystkie nasze pierogi są ręcznie wyrabiane, z najlepszych jakościowo produktów, bez konserwantów i szkodliwych substancji polepszających smak.

Organizujemy również wesela, przyjęcia oraz zapewniamy nocleg dla gości